Inta Grīnberga

Nomainīt vāka fotoattēlu
Augšupielādēt
Nomainīt vāka fotoattēlu
Lai varētu apskatīt savas receptes, lūdzu, ieejiet portāla

Biežāk uzdotie jautājumi

Uzklikšķini uz ēdienreizes, kurai gribi izvēlēties ēdienus.

Brokastis

Pusdienas

Vakariņas

Našķis

Un izvēlies sev tīkamus ēdienus.

Tu vari baudīt ierasto ēdienreižu skaitu, bet seko līdzi, lai nepārsniegtu tev ieteikto kaloriju daudzumu.

Uzklikšķini uz ēdienreizes, kurai gribi izvēlēties ēdienus.

Brokastis

Pusdienas

Vakariņas

Našķis

Izvēlies ēdienu un rītdienu, kā dienu, kad ēdīsi ēdienreizi.

Uzklikšķini uz ēdienreizes, kurai gribi izvēlēties ēdienus.

Brokastis

Pusdienas

Vakariņas

Našķis

Izvēlies ēdienu un parītdienu, kā dienu, kad ēdīsi ēdienreizi.

Apsveicu tevi ar pirmo soli!

Tā nu pasaulē iekārtots, kad viss sākas no mazumiņa no mazas ozolzīles, izaug liels un spēcīgs ozols, no kripatiņas mīlestības rodas jauna dzīvība, bet ar pirmo soli sākas ceļojums, kas uz visiem laikiem var izmainīt tavu dzīvi.

Tikai uz mirkli iedomājies , kāda izskatītos tava nākotne, ja vien tu varētu atbrīvotos no lieka svara uz visiem laikiem?

Moderns stils un jauna garderobe

Neaizmirstami brīži kopā ar ģimeni

Veselīgas vecumdienas un garš mūžs

Kā atbrīvoties no liekā svara uz visiem laikiem?

Tevī  jau kopš dzimšanas brīža ir viss nepieciešamais, lai tu varētu veikt jebkuras pārmaiņas savā dzīvē. Tev bija nepieciešams tikai viens mēnesis, lai tu pielāgotos apkārtējai videi, seši mēneši, lai apzināti veltos un celtos rāpus un mazāk nekā viens gads, lai staigātu.

Tevī ir neaptverams spēks. Vai vēlies uzzināt, kā to izmantot, lai samazinātu svaru?

Svara samazināšana šķiet tīrais nieks salīdzinājumā ar šīm milzīgajām pārmaiņām, ko ir paveicis ikviens no mums. Tevī ir neaptverams spēks. Vai vēlies uzzināt, kā to izmantot, lai atbrīvotos no liekā svara uz visiem laikiem?

Piesakies bezmaksas motivācijas treniņam

Kā motivācijas treniņš var tev palīdzēt?

Ja esat mēģinājuši samazināt svaru noteikti, esat pamanījuši, kad ar uztura plānu un fiziskajām aktivitātēm nepietiek, lai atbrīvotos no liekajiem kilogramiem. Motivācijas treniņu laikā tu soli pa solim iemācīsies, kā apzināti izmantot spēku, kurš palīdz mums sasniegt mērķus un piepildīt sapņus.

Kā notiek motivācijas treniņš?

Motivācijas treniņš notiek telefoniski, tu vari tajā piedalīties sev vēlamā laikā un vietā (mājās, pusdienas pārtraukumā darbā vietā vai brīvā dabā) viss, kas tev nepieciešams ir tikai mobilais telefons. Lai piedalītos bezmaksas treniņā, tev jānosūta pieteikums. Pieteikumā jānorāda savs vārds un tālruņa numurs un jāuzklikšķina uz pogas pieteikties. Treneris ar tevi sazināsies jau tuvākā laikā, lai vienotos par tev vēlamu laiku sarunai.

Motivācijas treneris Ģirts

Approved
Ģirts Ozoliņš
22Sekotāji
316Sekoju
24Draugi

Kāds ir nākamais solis?

Ja tāda izskatās nākotne, kuru vēlies, tev ir jāsper nākamais solis. Šī programma ir veidotā tā, lai palīdzētu tev samazināt svaru un justies enerģiskāk, gan darbā, gan atpūtas brīžos, bet tā tev var palīdzēt tikai tad, ja lietosi to ikdienā. Ja vēlies atbrīvoties no liekajiem kilogramiem – izmaini ēdienreizi, jo katra izmainītā ēdienreize ir tava mazā uzvara un nākamais solis tuvāk mērķim.

Triki svara samazināšanai

Man ir svarīgi, lai tev izdodas atbrīvoties no liekā svara, tādēļ katru diētas dienu es padalīšos ar kādu triku, kas padarīs tavu ceļojumu nedaudz vieglāku. Novēlu tev veiksmīgu 1. diētas dienu un uz tikšanos jau rītdien.

Ar cieņu, Ģirts – Pašpalīdzības grāmatu un Diētas.lv idejas autors

Seko mums Facebook