Daina Adamoviča

Nomainīt vāka fotoattēlu
Augšupielādēt
Nomainīt vāka fotoattēlu
5 bērnu māmiņa
This user account status is Approved

Motivācijas treniņi

Vai vēlies uzzināt, kā to izmantot, lai sasniegtu savu sapni?

Piesakies bezmaksas treniņam

Kas ir motivācijas treniņi?

Tevī jau kopš dzimšanas brīža ir viss nepieciešamais, lai tu varētu veikt jebkuras pārmaiņas savā dzīvē. Tev bija nepieciešams tikai viens mēnesis, lai tu pielāgotos apkārtējai videi, seši mēneši, lai apzināti veltos un celtos rāpus un mazāk nekā viens gads, lai staigātu. Svara samazināšana šķiet tīrais nieks salīdzinājumā ar šīm milzīgajām pārmaiņām. Motivācijas treniņu laikā mēs soli pa solim mācīsimies apzināties un izmantot šo neaptveramo spēku, lai sasniegtu, ko tu vēlies.

Motivācijas treneris Ģirts

Approved
Ģirts Ozoliņš
17Sekotāji
284Sekoju
21Draugi

Kā notiek motivācijas treniņi?

Tā kā treniņš notiek telefoniski, tu vari tajā piedalīties sev vēlamā laikā un vietā (mājās, pusdienas pārtraukumā darbā vietā vai brīvā dabā) viss, kas tev nepieciešams ir tikai mobilais telefons. Lai piedalītos bezmaksas treniņā, tev pieteikumā jāieraksta tavs vārds un tālruņa numurs un jāuzklikšķina uz pogas pieteikties. Treneris ar tevi sazināsies jau tuvākā laikā, lai vienotos par tev vēlamu laiku sarunai.

Piesakies bezmaksas treniņam

Dalībnieku atsauksmes

Daina Adamoviča

Mans ieguvums no visa šī pasākuma ir laba pašsajūta un brīvības sajūta, tas ir tā, baigi forši, kad var atvērt ledusskapi un 2 minūšu laikā pieņemt lēmumu, ko šodien ēdīsi, vai ko ņemsi rīt uz darbu, un ir mana pilnīgi brīva izvēle, kaut ko gatavot, vai pa fikso samest šķīvī.

Tas arī nozīmē, ka vēl nedaudz piestrādājot  radīsies vairāk brīva laika un spēks arī fiziskām aktivitātēm. Bez konsultācijām, pilnīgi noteikti skaidrībā nebūtu tikusi, pāris reizes biju mēģinājusi sastādīt kādu ēdienreizi, bet biju tādā baigajā neizpratnē. Tagad ir sapratne, kā tas viss strādā.

Approved
Daina Adamoviča
3Sekotāji
5Sekoju
1Draugi

5 bērnu māmiņa

 

Biežāk uzdotie jautājumi

Cik ēdienreizes dienā drīkst ēst?

Diētas.lv ēdienkarte ir veidota tā, lai tu to viegli varētu pielāgot savam ikdienas ritmam.

Uzzināt vairāk
Lietojot Diēta.lv ēdienkarti ikdienā tu vari baudīt ierasto ēdienreižu skaitu sev piemērotā laikā. Ja parasti tev ir 3-5 ēdienreizes, tad izvēlies no ēdienkartes  un pagatavo ēdienus 3-5 ēdienreizēm, bet seko līdzi, lai nepārsniegtu tev ieteikto kaloriju daudzumu.

Apsveicu jūs ar pirmo soli!

Tā nu pasaulē iekārtots, kad viss sākas no mazumiņa no mazas ozolzīles, izaug liels un spēcīgs ozols, no kripatiņas mīlestības rodas jauna dzīvība, bet ar pirmo soli sākas tūkstoš jūdžu ceļojums, kas uz visiem laikiem var izmainīt jūsu dzīvi.
Tikai uz mirkli iedomājieties , kāda izskatītos jūsu nākotne, ja vien jūs varētu atbrīvotos no lieka svara uz visiem laikiem?

Moderns stils un jauna garderobe

Neaizmirstami brīži kopā ar ģimeni

Veselīgas vecumdienas un garš mūžs

Kāds ir nākamais solis?

Ja tāda izskatās nākotne, kuru vēlaties, jums ir jāsper nākamais solis. Šī programma ir veidotā tā, lai palīdzētu jums samazināt svaru un justies enerģiskāk, gan darbā, gan atpūtas brīžos, bet tā jums var palīdzēt tikai tad, ja lietosiet to ikdienā. Ja vēlaties atbrīvoties no liekajiem kilogramiem – izmainiet ēdienreizi, jo katra izmainītā ēdienreize ir jūsu mazā uzvara un nākamais solis tuvāk mērķim.

Triki svara samazināšanai
Uztura plāns bez motivācijas ir kā mašīna bez degvielas, lai kā jūs censtos nekur tālu neaizbrauksiet. Man ir svarīgi, lai jums izdodas atbrīvoties no liekā svara, tādēļ katru diētas dienu es padalīšos ar kādu triku, kas padarīs jūsu pārmaiņas nedaudz vieglākas.

Novēlu jums veiksmīgu 1. diētas dienu un uz tikšanos jau rītdien.

Ar cieņu, Ģirts – Pašpalīdzības grāmatu un Diētas.lv idejas autors

Noslēgumā es vēlētos tieši jums uzdāvināt kādu no savām grāmatām. Uzklikšķiniet uz dāvanas, lai to lejupielādētu.

Seko mums Facebook