Daina Adamoviča

Nomainīt vāka fotoattēlu
Augšupielādēt
Nomainīt vāka fotoattēlu
5 bērnu māmiņa
This user account status is Approved
Lai varētu apskatīt savas receptes, lūdzu, ieejiet portāla

Biežāk uzdotie jautājumi

Cik ēdienreizes dienā drīkst ēst?

Diētas.lv ēdienkarte ir veidota tā, lai tu to viegli varētu pielāgot savam ikdienas ritmam.

Uzzināt vairāk
Lietojot Diēta.lv ēdienkarti ikdienā tu vari baudīt ierasto ēdienreižu skaitu sev piemērotā laikā. Ja parasti tev ir 3-5 ēdienreizes, tad izvēlies no ēdienkartes  un pagatavo ēdienus 3-5 ēdienreizēm, bet seko līdzi, lai nepārsniegtu tev ieteikto kaloriju daudzumu.

Apsveicu jūs ar pirmo soli!

Tā nu pasaulē iekārtots, kad viss sākas no mazumiņa no mazas ozolzīles, izaug liels un spēcīgs ozols, no kripatiņas mīlestības rodas jauna dzīvība, bet ar pirmo soli sākas tūkstoš jūdžu ceļojums, kas uz visiem laikiem var izmainīt jūsu dzīvi. Tikai uz mirkli iedomājieties , kāda izskatītos jūsu nākotne, ja vien jūs varētu atbrīvotos no lieka svara uz visiem laikiem?

Moderns stils un jauna garderobe

Neaizmirstami brīži kopā ar ģimeni

Veselīgas vecumdienas un garš mūžs

Kāds ir nākamais solis?

Ja tāda izskatās nākotne, kuru vēlaties, jums ir jāsper nākamais solis. Šī programma ir veidotā tā, lai palīdzētu jums samazināt svaru un justies enerģiskāk, gan darbā, gan atpūtas brīžos, bet tā jums var palīdzēt tikai tad, ja lietosiet to ikdienā. Ja vēlaties atbrīvoties no liekajiem kilogramiem – izmainiet ēdienreizi, jo katra izmainītā ēdienreize ir jūsu mazā uzvara un nākamais solis tuvāk mērķim.

Triki svara samazināšanai
Uztura plāns bez motivācijas ir kā mašīna bez degvielas, lai kā jūs censtos nekur tālu neaizbrauksiet. Man ir svarīgi, lai jums izdodas atbrīvoties no liekā svara, tādēļ katru diētas dienu es padalīšos ar kādu triku, kas padarīs jūsu pārmaiņas nedaudz vieglākas.

Novēlu jums veiksmīgu 1. diētas dienu un uz tikšanos jau rītdien.

Ar cieņu, Ģirts – Pašpalīdzības grāmatu un Diētas.lv idejas autors

Noslēgumā es vēlētos tieši jums uzdāvināt kādu no savām grāmatām. Uzklikšķiniet uz dāvanas, lai to lejupielādētu.

Seko mums Facebook