Ka samazināt svaru, līdz vasarai?

Lasāmviela brīviem brīžiem

Vasara ir viens no krāšņākajiem gadalaikiem, jo paver plašas iespējas atpūtai brīvā dabā, jaunai draudzībai un kas zina varbūt pat mīlestībai, bet pa ziemu uzkrātie liekie kilogrami var kļūt par nopietnu šķērsli, lai patīkami pavadītu laiku ar saviem mīļajiem. Patstāvīgas locītavu sāpes, elpas un enerģijas trūkums un vienkārši nevēlēšanās kustēties var izjaukt vasaras plānus. Tautā runā, ka neveselīgus ēšanas ieradumus ir grūti vai pat neiespējami mainīt, tad sāksim, ar ko vienkāršāku izmainīsim ēdienreizi.

Izmainiet 20 ēdienreizes un atbrīvojies no 1 kilograma liekā svara

Jau izmainot 1 ēdienreizi ēdot Diēta.lv ēdienus, jūs sajutīsiet patīkamas izmaiņas, ko sniedz sabalansēts un pareizi pagatavots ēdiens. Izmainot tikai 20 ēdienreizes, jūs sajutīsiet vairāk enerģijas un atbrīvosieties no 1 kilograma liekā svara, bet ja izmainīsiet 80 ēdienreizes jūs ne tikai uzlabosiet savu veselības stāvokli, bet arī atbrīvoties no 5 kilogramiem liekā svara.

Laiks sapnim kļūt par īstenību

Ja nevēlies, lai kārtēja piedzīvojumu pilnā vasara paliek, tikai sapnis neatlieciet labos nodomus līdz jaunam gadam, rīkojies tūlīt, reģistrējies Diēta.lv un lietojiet bezmaksas. Izvēlies sev tīkamus ēdienus no ēdienkartes un saņemiet ieteikumus, kā izmainīt ēdienreizi. Lai sapņi piepildās….

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *